DÜĞÜN ÇEKİMİ

dugun-dis-mekan-banner

Düğün fotoğrafçıları ile doğru iletişim kurmak ve iyi analiz etmek hayat kurtarır. Neden mi Düğününüzden geriye sadece fotoğraflarınız kalır, yıllar sonra bile bakıp anılarınızı tazeleyeceğiniz kareler kaldığını düşünürsek, bir düğün gününün en önemli detayının düğün fotoğrafları olduğunu söyleyebiliriz. „

Gelin damat çekimleri eskiden on metrekare bir fotoğraf stüdyosuna alınarak sıkıcı pozlar verilerek yapılırdı. Artık günümüzde Düğün Fotoğrafçılığı dış mekanlara çıktı daha eğlenceli bir hale dönüştü. Belki çok iyi bir fotoğrafçı olabilirsiniz, ama kapalı bir mekanda yapabilecekleriniz her zaman sınırlıdır. Bu sebepten Gebze Fotoğraf Evi Ekibi olarak dış mekan fotoğraf çekimlerini destekliyoruz.

Çıkın stüdyodan bırakın kendinizi doğaya, deniz kenarına, göl kenarına, parklara özgürce rahatça hem eğlenelim, hemde doğal ve romantik foroğraflarınızı çekelim.

Dilerseniz düğün günü sabah evdeki koşuşturmanızda ve telaşınızdan başlayarak, kuaförde saçınız yapılırken, ayakkabınıza isim yazarken, baba evinden ayrılırken kısacası o günün tüm detayları ile düğün başlayana kadar sizlere eşlik ediyoruz. O günün tüm heyecanını, tüm duygularını unutulmayacak fotoğraf karelerine yansıtıyoruz.

Düğün dış mekan çekiminizi istediğiniz bir mekanda, istersenizde bizim götüreceğimiz önceden belirlenmiş bir mekanda çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Fiyat konusuna geldiğimizde, çiftlerimize özel çok farklı konseptler ve albüm çeşitlerimiz bulunmaktadır. Bu nedenle yüz yüze yapılan görüşmede belirlemiş olduğumuz konsept ile fiyatımızı belirliyoruz.

Gebzede dış mekan fotoğraf çekimi alternatif mekanları olarak en ideal mekanlardan birisi Eskihisar Osman Hamdi Bey müzesidir, bu mekanda hem tarihi bir doku, hem ormanlık bir alan, hemde sahil kenarı olması ile düğün çekimi ve nişan çekimleri için önerebileceğimiz mekanların başında gelmektedir. Başka bir alternatif Gebze Mollafenari köyünde Doğa Çifliği, bu mekanda gerek doğası, gerek yeşili ile güzel bir arkaplan oluşturmaktadır, ayrıca içerisi güzel dekore edilmiş dış mekan çekimleri için ideal bir mekandır. Bir diğer alternatifte Tuzla sahili ve sahile yakın yerlerde konumlanmış olan bazı villaların bahçesinde çekimler gerçekleştirilmektedir.

İstanbulun En İyi Dış Mekan Çekimi Yerleri Fenerbahçe parkı, Hidiv Kasrı, Kız Kulesi, Kuzguncuk, Yıldız Parkı, Emirgan Korusu başta olmak üzere, İstanbulda düğün dış mekan fotoğraf çekimi için birçok alternatif mekan bulunmaktadır.

Sizlerinde bu özel gününüzde birlikte olmak dileğimizle…

Daha önceki çekimlerimizi görmek isterseniz Galeri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
DÜĞÜN DIŞ MEKAN FOTOĞRAFLARI GALERİ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…