HAKKIMIZDA

Gebze Fotoğraf Evi olarak güleryüzlü ekibimiz kaliteden ödün vermeden, herzaman en iyisini sunmaya ve sizlerle güçlenerek büyümeye devam ediyoruz.

Gebze Fotoğraf Evi olarak öncelikle fotoğraf sanatına bir tutkuyla bakıyoruz. Bizler yaşamın her anının kendi içinde anlamı ve önemi olduğunun farkındayız. Yaşam boyunca tekrar tekrar yaşamak ve hiç unutmak istemediğimiz zamanlarımız olmaktadır. Hafızamız bizlere verilmiş bir ödül olsa da, görüntülerin canlılığı bir süre sonra engel olamayacağımız biçimde uçup gitmektedir. İşte böyle zamanlarda anı ölümsüzleştirme aracı olan fotoğraf sanatı adeta bir mucize gibi karşımıza çıkmaktadır. Gebze Fotoğraf Evi olarak bizler, sizlerin o en değerli anlarını ölümsüzleştirmek için kaliteden ödün vermeden, her zaman en iyisini sunmaya hazırız.

Türkiye’nin pek çok il ve ilçesinde düğün ve nişan organizasyonları, firma tanıtım filmleri, hava çekimleri, profesyonel video işlemleri, kutlamalar, organizasyon çekimleri gibi çok yönlü, profesyonel ekibimizle pek çok projeye imzamızı atmaktayız. Güçlü kamera ve ışık ekipmanlarımız ile özel anlarınızı özenle kurgulayabilmekteyiz. Kullandığımız etkili ışık sistemi ile sizleri Gebze Fotoğraf Evi’nin özgün ve özenli çekim tekniği ile bir araya getirmekteyiz. Böylece uyumlu, sabırlı, güleryüzlü ve samimi ekibimizle sizlerin yanındayız.

Fotoğraf sanatının mucizesine tutkuyla bağlı olan Gebze Fotoğraf Evi olarak, bu zamana kadar sizlerin geriye dönüp bakmak isteyeceğiniz özel anlarınızı, çeşitli proje ve çalışmalarınızı gerçekleştirmiş olmaktan ötürü oldukça gururluyuz. Bundan sonrasında da henüz yaşanmamış olan güzel tüm anıların yaşanacağını bilerek, onları ölümsüzleştireceğimiz günlerin heyecanıyla burada sizleri bekliyoruz, Sizlere her zaman beklentilerinizin üzerinde kalite iş sunmak için çalışıyoruz, Sizde bizlerle çalıştıktan sonra doğru adres olduğumuza gönülden inanacaksınız.

Gebze Fotoğraf Evi her zaman ve her yerde sizin için sadece bir alternatif değil, aynı zamanda geçmişi ve geleceği kucaklayan vizyonu ile dijital dünyanın önemli parametrelerini bünyesinde barındıran kurumsal iletişim ve sanat merkezi.

“Kayda değer anlar için” var olan Gebze Fotoğraf Evi artık bir marka…
GEBZE FOTOĞRAF EVİ
“Anılara Değer Verenlerin Tercihi”